logo

شیرآلات VAG چیست؟

شیرآلات VAG چیست؟

شیرآلات VAG چیست؟

شیرآلات VAG

VAG یک تولیدکننده شیر جهانی است که با چالشهای مربوط به آب آشنا می شود. برای بیش از ۱۴۰ سال، این شرکت در حال ارائه محصولات با کیفیت بالا و نگهداری حرفه ای در بخش آب و فاضلاب است. شیرآلات VAG با بیش از ۱۰ گروه محصول، از جمله ۲۸ محصول، انواع مختلفی از شیرها را ارائه می دهد.

تاریخچه

در ۵۰ سال گذشته، شیرآلات VAG در حال توسعه شیرهای پروانه ای بوده و بسیاری از نسخه های جدید را برای بخش های مختلف ایجاد کرده است. آنها نه تنها در بخش آب، بلکه در بخش فاضلاب، گاز و آب دریا نیز استفاده می شود. گروه محصول پروانه شیر دارای ۱۶ شیر متفاوت است که اهداف مختلفی دارند. نه تنها در زمینه کاربرد، بلکه در بخش های عملیات وجود دارد. سوپاپ ها از طریق یک چرخ دستی، یک محرک الکتریکی، یک عملگر هیدرولیک یا از طریق یک موتور پنوماتیک در حال اجرا هستند. یک نسخه حتی شامل یک ترمز هیدرولیک VAG HYsec و واحد بالابر است.

تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری به طور منظم استفاده امن و طول عمر دریچه ها را در مرکز خدمات VAG و همچنین در سراسر جهان تضمین می کند. برای ساده سازی این فرآیند، VAG قرارداد نگهداری را برای حفظ کیفیت و قابلیت اطمینان ثابت ارائه می دهد. در واقع، این شرکت بسیاری از کارکنان خدمات را فراهم می کند و با افراد تماس می گیرد، آماده کمک به مشتریان هر جا که نیاز به کمک دارد. کارشناسان فنی ما از تیم مشاوره پشتیبانی مهندسی برای راه حل های ویژه با تخصص فنی عمیق و همچنین مواد در مورد چگونگی جلوگیری از اشتباهات و آسیب ها را ارائه می دهند. با نگاهی به کل هزینه مالکیت (TCO) دریچه، قیمت فقط شامل قیمت نیست، بلکه در دسترس بودن سریع، ضعف های نزولی، عمر مفید و سایر عوامل مانند قطعات یدکی با کیفیت بالا است. VAG این لوازم یدکی را نه تنها برای تمام محصولات آن ارائه می دهد، بلکه حتی برای شیرهای تولید شده توسط یک مارک شخص ثالث.

پارسیان نفت

شرکت پارسیان نفت مفتخر است در صورت تقاضای مشاوره ، اطلاعات خود را در اختیار متقاضیان محترم قرار داده و در صورت درخواست کالا در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین زمان و با مناسب ترین کیفیت ، اقلام مورد نیاز را تحویل نماییم .

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.